نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: فانتزی همسرم

2277
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48571
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

فانتزی همسرم

زنم از همون اوایل زندگی گفت فانتزی داره به اسم میسترس و عادت هایی داره از کنترل کردن من به هرنوعی طوری که کاملا مطیعش باشم منم هرکاری میخواد بهش تن میدم که ناراحت نشه سوالم اینه اگه بخوام از کاراش سرپیچی کنم یا بهش بگم یه سری از کارا سخته واسم انجام دادنش چی میشه؟

2. 2 کاربران زیر از hoseyn0 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    48842
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : فانتزی همسرم

خودم یک دختری که سادیسمی بود و می خواست با من ازدواج کند با وجود اینکه خودم فقط از کتک خوردن با شیلنگ لذت می برم اما آن دختر از فلک کردن با کمربند و کابل و خطکش هم خوشش می آمد که باید به شما بگویم در بین کسانی که خودآزاری دارند مثل بنده چیزی به اسم لیمیت وجود داره یعنی حتی بنده هم با همچین همسری که شما می گویید نمی توانم ازدواج کنم چون مثلا ممکن هست خانم شما علاقه به سوزاندن یعنی داغ کردن داشته باشد و درخارج سایت مخصوص ازدواج پارافیلیایی وجود دارد و همسر شما باید نزد روانشناس درمان بشود چون اشتباه کرده که با یک مرد معمولی ازدواج کرده درضمن خیلی از نوجوانان در صفحات اجتماعی وجود دارند که هنوز امکان ازدواج آنها فراهم نیست و برای لذت جنسی بردن از نوع کتک می آیند و چنین پرسش هایی مطرح می کنند یعنی می خواهم بگویم اگر خانم شما اخلاق میسترسی داشت قطعا با یک مرد معمولی ازدواج نمی کرد چون افراد پارافیلیایی، دنبال ازدواج با مکمل خود هستند و یک دختر فارس که ثروتمند بودند از نامزدش پیش از ازدواج پرسیده بود که اگر سرپیچی کنی با کمربند و کابل کتکت می زنم و نامزدش ، نامزدی را به هم زده بود و آن دختر حاضر بود با من که کورد ساکن کرمانشاه هستم و خیلی فقیر هستیم ازدواج کند. یعنی ممکن هست خانم شما جدی نگفته باشد و بهتر است واقعیت ها را افراد بنویسند چون باعث هدر رفتن وقت هست-
    امضای ایشان
    با شیلنگ کتک خوردن پارافیلیای اصلی من هست البته نوع شلنگ گاز

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)